Czy alkohol wpływa na potencję?

Czy alkohol wpływa na potencję?

Wpływ alkoholu na potencję

Są rzeczy i sytuacje, które wywołują dyskusje, a nawet kłótnie. Są rzeczy i sytuacje, z którymi nie każdy się zgadza. Jednak jest sytuacja, w której wszyscy są zgodni. Na pewno zarówno zwykli ludzie jak i także naukowcy z całego świata zgadzają się z tezą, że wypicie niewielkich dawek alkoholu ma bardzo pozytywny wpływ na współżycie dwojga ludzi. Oczywiście tylko i wyłącznie chodzi tutaj o umiarkowane ilości alkoholu. Przez alkohol nie ma się większych zahamowań, polepsza się nastrój oraz ma się odwagę na próbowanie czegoś innego oraz nowego. Należy jednak jednocześnie wiedzieć, że konsumpcja nadmierna prowadzi do efektu stricte odwrotnego. Zgodnie z wszelkimi badaniami udowodniono, że mężczyźni nietrzeźwi potrzebują dużo więcej czasu na osiągnięcie erekcji. Czasem nawet nie są w ogóle w stanie jej osiągnąć. Nadużycie alkoholu klasyfikowane jako długotrwałe może prowadzić do bardzo poważnych zaburzeń seksualnych, które są już nazywane alkoholową impotencją.

Wpływ alkoholu na seks

kamagraAlkohol z jednej strony pomaga w seksie. Na pewno dzięki alkoholowi jesteśmy w stanie pokonać wstyd, nieśmiałość czy też nawet zwiększyć samą ochotę na współżycie. Wiele osób uważa alkohol jako pewnego rodzaju afrodyzjak. Alkohol nie doprowadzi do złych konsekwencji, oczywiście pod warunkiem, że są to rzeczywiście niewielkie ilości. Alkohol dodatkowo ułatwia rozluźnienie, zmniejsza stres czy też pomaga osobą, które mają niskie poczucie wartości. Osoby które nadużywają regularnie alkoholu muszą liczyć się z zaburzeniami świadomości, z zaburzeniami równowagi jak i także z wywoływaniem agresji. Na jakość współżycie żaden z tych czynników nie wpływa pozytywnie. Osoby, które aby w ogóle uprawiać seks potrzebują napić się alkoholu, mogą nawet narazić się na impotencję. Udowodniono naukowo, że zbyt duża ilość spożywania alkoholu doprowadza do opóźnienia czy też nawet do całkowitego braku wzwodu. Dodatkowo powoduje to, że spada mocno libido. Po alkoholu wszyscy czują się jak przysłowiowi „młodzi bogowie”. Każdy z nas kto napije się alkoholu od razu jest pobudzony, najchętniej poszedłby potańczyć czy też gdzieś wyszedł z domu. Jakby nie było wszyscy tak mają i alkohol używają jako środek pobudzający. Jednak czy tak do końca jest? Należy się temu przyjrzeć. Gdy alkohol jest spożywany w sposób regularny i w dużych ilościach to można poznać jego depresyjne działanie. U osób tych występują stany lękowe oraz zwiększony jest i to znacznie poziom stresu.

Uważaj na alkohol

O alkoholu zostało już powiedziane, że jest szkodliwy na życie seksualne, ale należy dodatkowo zaznaczyć, że ma także bardzo duży wpływ na samą jakość jak i także na długość erekcji. Wzwód członka ma miejsce w momencie dotyku. Oprócz tego jest on możliwy poprzez skojarzenia i wyobrażanie, które powstają w obrębie samego mózgu. Pod wpływem alkoholu wszelkie myślowe procesy ulegają znacznemu spowolnieniu. W związku z tym sama ochota na seks może także ulec mocnemu zmniejszeniu.

 

Sprawdź http://viagra.edu.pl/kamagra.html